Hobby pořady televize Prima zahajují novou sezonu s premiérovými díly

Oblíbené hobby pořady televize Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, Libovky Pepy Libického a Vychytávky Ládi Hrušky se vrací v nové sezoně na obrazovku s premiérovými díly. Diváci se na ně mohou těšit od 7. března opět každou neděli kolem poledne, kdy půjdou všechny tři pořady za sebou – navíc pro ně mají připravenou celou řadu novinek. V úterý večer pak pokračují také nové díly Fachmanů.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ nabídne divákům i v nové sezoně oblíbené rubriky, mezi které patří Zahrádkářská poradna s Lídou Duškovou a Honzou Kopřivou, Tvoření s Šárkou Rooyou a Veterinární poradna s veterinářkou Míšou Riedlovou. Pořadem bude i nadále provádět sympatický moderátor Oldřich Navrátil a chybět nebudou ani soutěže. Novinkou jarní sezony bude šestidílný seriál koncepčního plánování zahrady, který diváky se zahradní architektkou provede po zahradách jejích kolegů a vysvětlí, proč je důležité na plánování zahrady myslet už při stavbě domu. Zahrádkářská poradna pak bude nově radit a odpovídat divákům na jejich dotazy ze stejnojmenné facebookové skupiny.

Libovky Pepy Libického se budou i nadále věnovat jednomu projektu v každém díle, především půjde o výrobu či renovaci nábytku a drobné domácí opravy, u kterých budou ukazovat, že nejde o nic složitého. V další sezoně se Pepa pustí do výroby stolu na home office, bytelné psí boudy nebo designového kurníku pro slepice. Poradí i, jak na renovaci střechy nebo závlahu do zahrady. Rubrika Minutový manžel tentokrát bude pomáhat, a Pepa se tak v rámci ní vydá k maminkám samoživitelkám a dalším potřebným, kterým pomůže s drobnými domácími opravami.

Vychytávky Ládi Hrušky opět přinesou divácky oblíbené recepty, zlepšováky a návody. Díly tradičně odstartuje Láďova pohotovost s praktickými a aktuálními radami a vychytanými nápady. Nově Láďa poradí v rubrice Láďova domácí lékárna, kde představí léčivé pokojové rostliny i ovoce, zeleninu a bylinky. Pořad se znovu vypraví na návštěvu do psích útulků a představí divákům mazlíčky, kteří hledají domov.

Každé úterý večer pokračují s rekonstrukcí domu Fachmani Pepa Libický, investor Karel Hynek a stavbyvedoucí Josef Beneš. Od venkovních prací už se s postupující zimou přesunuli dovnitř, a v současné době je tak čeká ladění zbrusu nového interiéru domu.

Hobby pořady skupiny Prima se dlouhodobě těší divácké oblibě. V loňském roce sledovalo průměrně premiérové díly RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ 404 000 diváků (share 19,19 %) v CS 15+, Libovky Pepy Libického 397 000 diváků (share 18,11 %) v téže cílové skupině a Vychytávky Ládi Hrušky 355 000 diváků (share 15,94 %), opět v CS 15+. Loňská novinka Fachmani pak měla průměrně 131 000 diváků (share 8,09 %) v CS 15+. Nejsledovanější epizodu ze všech hobby pořadů zaznamenal RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, a to 22. března 2020, kdy k obrazovkám přitáhl 581 000 diváků v CS 15+ (share 21,22 %). Přes půl milionu diváků sledovalo i další dvě hobby stálice – Libovky Pepy Libického 545 000 diváků v CS 15+ 1. listopadu 2020 (share 21,66 %), Vychytávky Ládi Hrušky 509 000 diváků v CS 15+ 22. března 2020 (share 17,08 %).

Zdroj: ATO-Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 11. 1. 2021

Posted in Aktuality, Tiskové zprávy and tagged , , , , .