Nový časopis PRIMA DOMA v prodeji

Zbrusu nový dvouměsíčník Prima DOMA vám přináší to nejlepší z oblíbených hobby pořadů televize Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, Libovky Pepy Libického a Řemeslo nenahradíš. Na téměř sto stranách najdete celou řadu pravidelných rubrik, mezi které patří Prima nápady, Prima DOMA v obraze, Život v zahradě, Řemeslo nenahradíš nebo Kreativní koutek. U každého tvořivého návodu je navíc QR kód s odkazem na další podrobnosti. Časopis najdete na pultech od 1. února za pouhých 59,90 Kč.

První číslo časopisu vás přenese do tvořivé zimy a nabídne recepty na čaje z koření a bylin, které zahřejí na těle i na duši. K čaji patří dobrá kniha, a tak v rubrice Prima Nápady přineseme pět návodů, jak si svítilnu, nejen na čtení, vytvořit doma. A aby bylo po dočtení kam knihu odložit, čekají vás i návody na originální poličky na knihy.

Všichni fanoušci pořadů Fachmani a Libovky Pepy Libického jistě ocení rozhovor s jejich hlavním představitelem Pepou Libickým. I přes chladné počasí se časopis podívá na zahradu, a to na keře a stromy, které kvetou i v zimě. Představíme zajímavé lidi z pořadu Řemeslo nenahradíš, kteří se profesionální věnují tradiční rukodělné výrobě. Tentokrát bude v hlavní roli sklo, proto se těšte na rozhovory s uměleckou sklářkou a vitrážistou.

Časopis samozřejmě poskytne celou řadu návodů na kreativní tvoření v podobě valentýnských dekorací a dárků, které potěší především ženy. Ukážeme, že bambule nepatří jen na čepice, ale spoustu parády nadělají i jinde. A v neposlední řadě si předvedeme, jak v zimě přilepšit ptáčkům. Poradíme, jak jim vyrobit pěkné krmítko nebo lojové nanuky.

Dvouměsíčník Prima DOMA přináší čtenářům to nejlepší z oblíbených hobby pořadů televize Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, Libovky Pepy Libického a Řemeslo nenahradíš. První číslo je v prodeji od 1. února za pouhých 59,90 Kč.

Posted in Aktuality and tagged .